Bizimle iletişime geçin

Haberler

Bisiklet sürmenizi sağlayacak Instagram hesapları

Profesyonel bisikletçilerden el yapımı özel üretim ekipman boyalarına kadar, bu Instagram hesapları içinizde bisiklet sürme istediği yaratacak

SARAH STURM (@sarah_sturmy)

Gravel, cyclocross, bikepacking ve dağ bisikleti disiplinlerini sosyal medyada harmanlayan bir hesap. Durango, Coloradolu Sarah Sturm’un Instagram hesabı doğal olarak Batı Amerikan’nın maceralarıyla dolu.

ROMAN SIROMOKHA (@romanshotthis)

Aslında Roman Siromakha, çalışmaları kentlerdeki bisikletin güzelliğini yakalamayı amaçlayan New York merkezli bir fotoğrafçı ve bisiklet sevdalısı. Hem şık şehir manzaraları hem de çarpıcı manzaralar için Instagram’ına göz atabilirsiniz.

RUBY ISAAC (rubywisaac)

11 yaşındaki Ruby Isaac muhtemelen çoğu kişiden daha iyi yol bisikleti kontrolüne sahiptir. Bisiklet sürmeyi tamamen yeni bir seviyeye taşıdığı videolarına bir göz atın deriz.

TONY BAUMANN (@maderadbytony)

Tony Baumann’ın şaheser değerindeki özel boyalı kadrolarına, kasklarına ve diğer bisiklet parçalarına göz atın. Bu boya işleri hayaller kurmanıza yol açacak bizden söylemesi.

KATE COURTNEY (@kateplusfate)

Dünya şampiyonu dağ bisikletçisi Kate Courtney’nin hesabı, bisikletseverlere seçkin bir sporcu olmak için yapılan antrenmanların yorucu idmanlar ve süper kısıtlayıcı diyetlerden ibaret olmadığını gösteriyor; işin içinde bolca eğlenceli ve sakızlı köpekbalıkları da var.

THE BIKE DADS (@thebikedads)

Çocuğunuzun dağ bisikletiyle üzerinize düşmesine izin verir miydiniz? dağ bisikleti takıntılı bir çift olan The Bike Dads’ı takip edin. Bu hesap, son teknoloji dağ bisikleti ekipmanlarını da inceliyor.

DANTE YOUNG (@danteyoung__)

Dante Young, Los Angeles’tan bir bisikletçidir. Sporda çeşitliliği teşvik etmek için Legion adında elit bir bisiklet takımı kurdu. Kesinlikle takip edilesi biri.

DBLOCKS (@rrdblocks)

Dblocks, nam-ı diğer New York’un tek teker kralıdır. Ağzı açık bırakan ve hatta New York trafiğini bile durduran hareketleri var.

CAITLIN FIELDER (@caitlinfielder_fineart)

Sanatçı Caitlin Fielder, harika özel bisiklet ayakkabıları yaratıyor.

SYD SCHULZ (@sydgschulz)

Syd, en çamurlu, en heyecan verici sürüşlerin insanı. Fotoğrafları ve videoları asfalt yoldan sapıp patikalara girmenize sebep olabilir.

ELLEN NOBLE (@ellenlikesbikes)

Ellen Noble, Trek Factory Racing ve Red Bull için profesyonel bir dağ bisikleti ve cyclocross yarışçısı. Kadın bisikletinde eşitlik için mücadele eden #bunnyhopthepatriarchy’i başlatan kişi. İlham almak için onu mutlaka takip edin.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!