Bizimle iletişime geçin

Haberler

EMİN MÜFTÜOĞLU, ULUSLARARASI BİSİKLET BİRLİĞİ’NİN DAYANIŞMA KOMİSYONU ÜYELİĞİNE GETİRİLDİ

Müftüoğlu UCI yönetim kurulu kararı ile UCI’ın en yüksek bütçeli komisyonu olan Birlik-Dayanışma Komisyonu üyeliğine getirildi. Kurul, dünyadaki bisiklet sporunun gelişmesi için maddi ve manevi destek veriyor, ülke federasyonları arasındaki iş birliğinin yapılmasına da destek oluyor. Ayrıca UCI’ın en üst organına danışma projeleri sunuyor. 

Müftüoğlu’na UCI tarafından verilen görev bisiklet otoriteleri tarafından sevinçle karşılandı. 

Bisiklette güzel şeyler oluyor…

Kasım 2021’de Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı olan Emin Müftüoğlu, yoğun bir bisiklet çalışması yürütüyor. Müftüoğlu geçmiş yıllarda UCI yönetimi ve Balkan ülkeleri Bisiklet Birliği Başkanlığı görevinde bulunmuştu. Müftüoğlu başarı merdivenlerini Avrupa’da da çift çift çıkıyor. Artık Türkiye’nin UCI’da bir temsilcisi var.

Müftüoğlu konu ile ilgili olarak: “Bu bir güven tazelemesidir. Bize duyulan büyük güvenin eseridir. Ülkemi en iyi şekilde temsil edeceğim. Bisiklet sporunun ülkemde en iyi noktaya gelmesi için gayret edeceğim. Hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz. Bisiklet dünyası otoritelerine sonsuz teşekkür ediyorum. Bu görev ülkem adına bir gurur, ülkemin bisikletteki dünya onurudur” dedi.

Emin Müftüoğlu, halen Avusturalya’da UCI toplantısında bulunuyor. 

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!