Bizimle iletişime geçin

Haberler

CYCLİST TÜRKİYE BİSİKLET REHBERİ ÇIKTI

6 farklı disiplin ve yüzlerce modelde ekipmandan fiyat bilgisine birçok bilgiyi bir arada bulabileceğiniz ve karşılaştırma yapabileceğiniz bu yılın en detaylı bisiklet rehberini hazırladık.

Cyclist Türkiye Bisiklet Rehberi şimdi ücretsiz ve tek bir tık uzağınızda

Bisiklete yeni başlayacak ama hangi bisikletin size uygun olduğunu veya hangi disiplini hangi kriterlere göre seçmeniz gerektiğini bilmiyor musunuz? Ya da yeni sezona yeni bir bisikletle mi giriş yapmak istiyorsunuz. O zaman doğru adrestesiniz!

Birçok farklı markanın, yüzden fazla modelini grupsetten janta tamamlayıcı kitten fiyata kadar tek bir kaynakta bulabileceğiniz Cyclist Türkiye Bisiklet Rehberi çıktı. Dijital olarak hazırladığımız rehber ücretsiz ve tek bir tık uzağınızda.

Cyclist Türkiye Bisiklet Rehberi’nde ne var?

Ülkemizde satışı olan yerli ve yabancı markaların yol, gravel, dağ, şehir, katlanır ve çocuk modelleri arasından yapılmış yüzlerce bisiklet seçkisi. Her bir bisiklet hakkında firmaların paylaşmış olduğu bilgiler ışığında kadro-maşa bileşeni, grupset, jant, tamamlayıcı kit, ağırlık, fiyat ve iletişim bilgileri. Ayrıca her bir disiplin için bisiklet seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini detaylandıran bir yönlendirici kılavuz.

Tüm bu bilgiler ücretsiz olarak aşağıdaki linkte:https://www.calameo.com/read/007255690de48576a06b7

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!