Bizimle iletişime geçin

Haberler

Dünyaca ünlü Smith Optics Türkiye’de

Türkiye pazarına Powder Shop ile giriş yapan köklü Smith Optics markasını ve markayı
farklı kılan teknolojileri yakından tanıyoruz

Smith Optics, bisiklet camiasında görece yeni bir marka gibi görünebilir ama firmanın kökleri, bir ortodontist olan Bob Smith’in kayak gözlükleri üretmeye başladığı 1965 yılına kadar uzanıyor.

Markaya can veren yenilikçi ruh, bugün de canlı ve Smith Optics’e yön vermeye devam ediyor. Öyle ki Smith’i rakiplerinden ayıran en önemli özellik, iki teknolojiye dayanıyor: Gözlüklerde ChromaPop ve kasklarda Koroyd.

Tescilli teknolojiler

Tescilli ChromaPop lens teknolojisi, kullanıcının çok daha fazla ayrıntıyı fark etmesini ve renkleri daha net ayırt etmesini sağlıyor. ChromaPop teknolojisi bunu, renk karışıklığına neden olan iki spesifik ışık dalga boyunu filtreleyerek başarıyor. Sonuç, daha fazla ayrıntı görmenizi sağlayan netlik.

Marka “Experience ChromaPop” sloganı ile bu teknolojinin mutlaka deneyimlenmesi gerektiğini vurguluyor.

Premium ürünleriyle adından söz ettiren Smith, kasklarında kullandığı Koroyd teknolojisi sayesinde kaskın içini adeta bir zırh ile örüyor. Zira Koroyd bileşenleri darbe anında geleneksel koruma malzemelerine göre daha fazla kinetik enerjiyi emiyor.

Prolardan şehrin sokaklarına

Portland merkezli firmanın yenilikçi teknolojilere dayalı kültürel mirası, “en iyi” arayışındaki profesyonel bisiklet takımlarının da kısa sürede ilgisini çekti. Yeni sezonda Fransız WorldTour ekibi AG2R Citroen Team’in dünyanın en zorlu yarışlarındaki gözlük tedarikçisi Smith Optics oldu.

Türkiye’ye Powder Shop distribütörlüğünde gelmeye başlayan Smith Optics’in bisiklet ve diğer spor dallarına ait modelleri yalnızca profesyonel bisikletçileri baz almıyor, markanın ürün gamı; kasktan gözlüğe, profesyonel kullanımdan günlük kullanıma kadar şık tasarımlarla bezeli.

Powder Shop, Türkiye’de birçok spor etkinliğinde Smith Optics markası ile yer alıyor. Siz de katıldığınız etkinliklerde Smith farkını anlayabilmek için Smith standlarını veya Powder Shop mağazasını ziyaret ederek tüm ürünleri deneyebilirsiniz. Smith Optics ürünlerinin detaylı incelemeleri için gelecek sayıları da takip etmenizi öneririz.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Salko Bisiklet ve BİSED Yönetim Kurulu Üyesi Bayram Akgül Avrupa Bisiklet Endüstrisi Konfederasyonu (CONEBI) Yönetim Kurulu Üyeliğine Seçildi

Uncategorized

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!