Bizimle iletişime geçin

Bisikletler

CUBE LITENING C:68X

Bisiklet aerodinamiği yeniden tanımlandı!

Fotoğraf TOPVELO

yasminsports.com

Yılın en büyük bisiklet organizasyonu olan Tour de France’a geri sayarken, CUBE tamamen yeniden tasarladığı Litening C:68X serisini sizlere sunmaktan mutluluk duyuyor. Ürün gamında bulunan 4 farklı model seçeneği ile beraber, Alman bisiklet devi aerodinamik yol bisikletleri konusunda çıtayı çok yükseklere çıkarıyor.

Her saniyenin kritik önem taşıdığı bir anda, kalıpların dışına çıkan bir yarış makinesine ihtiyaç duyarsınız. Yeni CUBE Litening C:68X ise tam olarak bu amaçla doğdu. Rüzgarı adeta bir bıçak gibi kesen kadro yapısı, hava sürtünmesinden %30 daha az etkilenecek şekilde tasarlandı.

CUBE LITENING C:68X SLT

Bunu başarmak için CUBE mühendisleri yeni tasarımı 100 saatten fazla rüzgâr tüneli testi ile beraber, 1000’den fazla farklı akış simülasyonlarına tabi tuttular. Sonuç: sadece aero olmak ile yetinmeyen özgün bir bisiklet.

Ön maşa, sele borusu, gidon ve gidon boynu tamamıyla UCI standartlarına göre tasarlanarak, hava akışı ve rüzgar direncine karşı akıcı hatlara, aynı zamanda tümüyle entegre kablo sistemiyle temiz bir görünüme sahip. Aerodinamik olarak hava akımını kesercesine yol alması için, en ufak detaylara bile özen gösterilerek yapılan mühendislik sonucunda, bisikletin ön bölümündeki yüzey alanı minimumda tutuldu.

Tüm bu detaylar ile beraber rakipsiz bir tasarımsal avantaj sunan Litening C:68X, önceki modellere göre 30W’dan fazla aerodinamik kazanım sağlamakta.

CUBE LITENING C:68X SL

Bir sanat eseri olarak nitelendirilebilecek olan C:68X karbon fiber teknolojisi, yüksek seviyede rijitlik ve aynı zamanda etkileyici seviyede konfor sunmasıyla beraber, aynı zamanda ağırlık olarak inanılmaz kazanımlar sağlamaktadır.

155 adet birbirinden farklı karbon fiber katmanının bir araya getirdiği Litening C:68X, esnemezliğin önemli olduğu bölgelerde rijit bir yapı oluşturulacak şekilde bir araya gelirken, aynı zamanda gerekli bölgelerde de daha esnek bir yapı kullanarak performans için birbiriyle en uyumlu figürleri bir araya getirmektedir. 980 gramın altındaki ağırlığı ile beraber, disk fren destekli bir aero-yol bisikletine göre sınıfında müthiş bir hafiflik değeri sunmaktadır.

CUBE LITENING C:68X RACE

Tüm bunları sağlarken kullanışlılık konusunda ise hiçbir taviz vermeyen model, suluk kafesi montajı için pek çok seçenek, 28mm’ye kadar lastikler için geniş kullanım aralığı ve güncel tüm güç ölçüm cihazlarına da uyumluluk sunmaktadır. Litening C:68X, peletonu arkanızda bırakmak için ihtiyacınız olan tek silah!

Litening C:68X dört farklı model ile çok yakında sizlerle.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!