Bizimle iletişime geçin

Haberler

Geraint Thomas’ın Pinarello Dogma F Bisikleti Antrenman Esnasında Çalındı

2018 Fransa Bisiklet Turu şampiyonunun bisikleti, antrenman sırasında verdiği kahve molasında çalındı. Polis kuvvetlerinin çalışmalarıyla kısa sürede kaybolan bisiklet bulundu.

Fransız Rivierası’nda yaptığı antrenman esnasında Ineos Grenadiers tarafından sporcuya tahsis edilen bisikleti çalınan Thomas, sosyal medyada yaptığı paylaşım ile durumu takipçilerine duyurdu. Paylaşımın yayınlanmasının ardından yerel polis kuvvetleri, hızlı bir çalışmayla bisikleti bulmayı başardı. Geraint Thomas, olay sonrasında attığı tweet’te üç polis memuruyla birlikte bulunan bisikletinin de fotoğrafını paylaşarak; “Gelecek hafta Geraint Thomas Cycling Club podcast için harika bir hikayem var. Polis kuvvetlerine yardımlarından ötürü teşekkürler.” ifadelerini kullandı.

Yakın dönemde Pist Bisikleti Dünya Şampiyonası esnasında İtalya takımı ve Tour de l’Ardeche’in 5. etabının başlangıcında Team BikeExchange Kadınlar takımı bisikletlerini çaldırmıştı. Toplam değeri 600,000 euroyu bulan İtalya takımının bisikletlerini Rumen polisi bulurken, BikeExchange Kadınlar takımı ödünç ekipmanlar ile yarışı tamamlamak durumunda kalmıştı.

Kısa bir süre önce Geraint Thomas,  2022 sezonu hazırlıklarına başlamak için Monako’daki evinin yakınlarına döndü. Yeni sezonda katılacağı yarışlar daha netlik kazanmayan 35 yaşındaki Britanyalı sporcunun, önümüzdeki sezon sonunda takımıyla olan sözleşmesi sona eriyor.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!